Rolety 2017-10-26T16:39:14+02:00

Rolety

Rolety OKNOPLAST nie są tylko dodatkiem – to nowoczesne rozwiązanie, zapewniające domowi dodatkową ochronę przed wysoką temperaturą, hałasem i włamaniami.

ROLETY

Rolety to jeden z najważniejszych elementów domowego zabudowania. Prawidłowo dobrane mogą wzmocnić parametry okna, uszczelnić izolację termiczną, kontrolować dopływ światła i chronić dom przed wizytą nieproszonych gości.

Rolety LUNA

Rolety Luna to nowoczesne rozwiązanie dla osób, chcących poprawić izolację cieplną swojego domu. Jedną z ich zalet jest tworzywo z jakiego zostały wykonane – wysokiej klasy aluminium. To materiał, który nadaje roletom trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkową skuteczność zapewnia sposób montażu na profilu będącym przedłużeniem okien – w ten sposób rolety pokrywają okna w całości i nie przepuszczają ani ciepła, ani mrozu.

Więcej informacji >>

Rolety SOL EVOLUTION

Rolety Sol Evolution przodują pod względem niepowtarzalnego designu. Wszystko za sprawą zgrabnego, smukłego kroju, który jest wynikiem pracy naszych projektantów. Dodatkowo, rolety można połączyć z dziesiątkami zróżnicowanych kolorów, aby idealnie dopasować je do aranżacji domu. Dzięki tym rozwiązaniom, nasza oferta w 100% dopasuje się do wizji Twojego wymarzonego domu.

Więcej informacji >>

Rolety SOL

Zbyt duża ilość światła w domu może irytować. Dlatego koniecznie zabezpiecz się roletami Sol, które zamontowane we wnęce okien pokrywają całą powierzchnię stolarki, chroniąc wnętrze domu przed zbędnymi promieniami słonecznym. Dodatkowo, to świetna ochrona przed letnim przegrzaniem i zimowym wychłodzeniem domu. Dla zwiększenia komfortu użytkowania, całością możesz sterować za pomocą specjalnego pilota.

Więcej informacji >>

Rolety TERRA

Swoje bezpieczeństwo możesz zwiększyć, montując rolety Terra, wykonane z wysokogatunkowego aluminium, dodatkowo zabezpieczone podwójnymi ryflowanymi profilami. Istotny jest również sposób montażu, polegający na wykorzystaniu stworzonej wnęki między oknami, a ścianą domu. To w niej rolety Terra szczelnie pokrywają całą dostępną przestrzeń, chroniąc Twój dom przed zagrożeniami atmosferycznymi i niechcianymi gośćmi.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu