Okna 2019-12-09T11:07:43+01:00

Okna

Na każdym etapie produkcji dopilnowujemy, aby nasze okna spełniały najwyższe standardy jakości i funkcjonalności.

OKNA

Okna OKNOPLAST zapewniają najwyższej jakości izolacyjność termiczną i akustyczną na rynku. Chronią przy tym Twój dom, przed każdym rodzajem niekorzystnych warunków atmosferycznych, ale przede wszystkim – przed włamaniami.

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.
Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach
Więcej informacji >>

Okno PIXEL

Dzięki niższym, smuklejszym skrzydłom i dopasowanym do nich, prostym listwom przyszybowym oraz wąskiemu słupkowi, który połączyliśmy z symetrycznie umieszczoną, wyprofilowaną klamką, okna Pixel to idealny przykład połączenie nowoczesnego designu z prostotą i użytecznością. Dodatkowo, sam możesz wybrać kolor – to nasza gwarancja, że okna będą idealnie pasować do aranżacji Twojego wnętrza.

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

Nawet w słoneczne dni w Twoim domu jest ciemno? Tego problemu nie rozwiąże dodatkowa lampa. Koniecznie zaopatrz się w okna Prolux, które cechuje smuklejszy profil, większa powierzchnia szyb, które nie tylko rozmiarem, ale i nowoczesną strukturą, wpuszczają do wnętrza więcej światła. Dodatkowo, specjalna powłoka chroniąca, zabezpieczy Twój dom, przed hałasem nawet najbardziej ruchliwej ulicy.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Jeśli chcesz zmniejszyć rachunki za ogrzewane, koniecznie wymień okna. Model Winergetic Premium w całości chroni dom przed uciekającym z niego ciepłem i co więcej, uodparnia go na dobijający się z zewnątrz chłód. To zasługa nowoczesnych, niezwykle trwałych uszczelnień i okuć, które nie nie tylko spełniają rolę estetyczną, ale także izolacyjną. Jeśli zależy Ci na ciepłym i bezpiecznym domu, koniecznie wybierz okna Winergetic Premium.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Okna Winergetic Premium to gwarancja obniżenia strat cieplnych i poprawienia izolacyjności akustycznej Twojego domu. Model ten posiada najnowocześniejsze uszczelnienia typu EMDG i udoskonalony pakiet szybowy o grubości aż 3 mm. Dzięki tym rozwiązaniom, okna nie wpuszczają do domu ani mrozu, ani nieprzyjemnych hałasów ulicy. Winergetic Premium to również design – masz do wyboru całą mnogość kolorów, od czerni, przez brąz, aż po biel.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Okna Koncept łączą w sobie cechy pozostałych modeli: atrakcyjny współczynnik przenikania ciepła, zwiększoną dawkę słonecznego światła, odporność na czynniki zewnętrzne i design, który jest naszą odpowiedzią na światowe trendy. Okna Koncept idealnie komponują się z innym produktem z naszej oferty – drzwiami tarasowymi HST. Ponadto, w przypadku okien Koncept możliwe jest zastosowanie dodatkowych nakładek aluminiowych – na zewnętrzną część ram, skrzydeł oraz słupków. To pomoże zwiększyć skuteczność już i tak efektywnych parametrów technicznych.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu