Drzwi tarasowe 2017-10-26T15:48:36+02:00

Drzwi tarasowe HST i PSK

Drzwi tarasowe OKNOPLAST oferują ekstremalnie duże przeszklenia, zaawansowany system otwierania i zamykania oraz progi, które zmniejszają do zera ryzyko potknięcia.

DRZWI TARASOWE

Nasze drzwi tarasowe to połączenie wszystkich najważniejszych parametrów – szczelna izolacja termiczna i akustyczna, duże przeszklenie, odporność na włamania i modny design. Wszystko, żeby zapewnić najwyższy komfort użytkowania.

Drzwi tarasowe HST Premium

Nasi projektanci doskonale zdają sobie sprawę, że drzwi tarasowe muszą być solidne i wytrzymałe, a zarazem proste w obsłudze. Dlatego stworzyliśmy drzwi tarasowe HST Premium, wyróżniające się konstrukcją, sięgająca nawet 6,5 m szerokości, przy jednoczesnym zastosowaniu zaawansowanego systemu działania, który wymaga niewielkiego nakładu sił. Sprawia to, że użytkowanie drzwi jest proste i przyjemne. Do tego, posiadają one grubsze przeszklenia i ciepłe progi wspomagające parametry izolacyjności termicznej oraz akustycznej.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Drzwi tarasowe HST wyróżniają duże przeszklenia – ich rozmiar przebija wszystkie oferty standardowych modeli na rynku. Zapewnia to zwiększenie do maksimum ilości światła docierającego do wnętrza. Przy tym, model oferuje sporą przestrzeń, osiągającą w szerokości nawet 2,9 m, co sprawi, że będziesz mógł podziwiać swój ogród w pełnej okazałości. Dodatkowo, zaawansowany system otwierania i zamykania, który oparliśmy na dwóch, niezależnych od siebie prowadnicach wykonanych z niezwykle odpornego materiału, pozwoli Ci bezpiecznie i z łatwością użytkować drzwi tarasowe HST.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Niewielkie drzwi tarasowe PSK i PSK-Z znajdą zastosowanie zwłaszcza w mniejszych domach. Niewielkie rozmiary nie mogą Cię zmylić – to wciąż solidnie wykonane drzwi, które zapewnią Ci komfort użytkowania i łatwość w obsłudze, o którą dba nowoczesny system uchylno-przesuwny. Dodatkowo, przy stosunkowo niewielkich rozmiarach, sięgających 1,6 m szerokości, zmaksymalizowana powierzchnia szyb zapewni odpowiednie naświetlenie domu. Uszczelnienie zaś, zadba o to, aby ciepło nie uciekało na zewnątrz, a mróz nie dostawał się do środka.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Jeśli lubisz dużą ilość światła, prostotę i minimalizm – drzwi tarasowe PSK Atrium to najlepszy wybór. Ich nowy, smukły profil docenili najlepsi projektanci. Drzwi posiadają również szereg praktycznych rozwiązań, m.in. okucie posiadające specjalne zaczepy naprowadzając skrzydło do pozycji zamknięcia – wystarczy przekręcić klamkę. PSK Atrium posiadają także antywyważeniowe okucia. To one ograniczają wizyty nieproszonych gości i sprawiają, że PSK Atrium mogą służyć przez długie lata, zapewniając komfort i bezpieczeństwo.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu